Z dużą satysfakcją informujemy, że we wrześniu 2022 roku w Nowym Mieście nad Pilicą otworzymy kolejny rok szkolny dla młodzieży w Technikum Zawodowym. Organem prowadzącym szkoły jest Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach - największa w regionie instytucja edukacyjna, która od 30 lat prowadzi szkoły dla młodzieży i dorosłych na terenie: województwa świętokrzyskiego, południowej części woj. mazowieckiego i w Miechowie w woj. małopolskim i wykształciła ponad 40 tysięcy absolwentów.

W ofercie szkoły znajdują się kierunki kształcenia dostosowanie do potrzeb regionalnego rynku pracy. Młodzież miała do wyboru także bardzo popularne w ostatnim okresie kalsy mundurowe. Ponadto szkoła organizuje wyjazdy na zagraniczne praktyki zawodowe do państw zachodnich Unii Europejskiej. Z takich praktyk skorzystało już ponad 1500 uczniów ze Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego.

Zobacz kierunki kształcenia w Szkołach ZDZ dla młodzieży w Nowym Mieście nad Pilicą od września 2022 r. (kliknij)


10 powodów, dla których warto wybrać naukę w Szkołach ZDZ dla młodzieży:

- oferujemy naukę atrakcyjnych zawodach i poszukiwanych specjalnościach
- organizujemy  atrakcyjne praktyki zawodowe za granicą (Niemcy, Wielka Brytania, Włochy, Irlandia, Hiszpania), po których młodzież otrzymuje uznawany przez pracodawców w całej UE certyfikat Europass-Mobilność (zobacz jak wyglądają praktyki zagraniczne w Szkołach ZDZ)
- zapewniamy udział w dodatkowych, bezpłatnych lekcjach nauki języków obcych (więcej o nauce języków obcych w Szkołach ZDZ)
- profesjonalnie organizujemy edukację w klasach mundurowych (więcej o klasach mundurowych w Szkołach ZDZ)
- w klasach mundurowych zapewniamy młodzieży bezpłatne kompletne umundurowanie
- zapewniamy młodzieży udział w obozach: sportowych, obronnych, integracyjnych, survivalowych, wspinaczkowych i narciarskich
- kompleksowo przygotowujemy do podjęcia pracy w wyuczonym zawodzie
- posiadamy uprawnienia szkół publicznych i kształcimy zgodne z wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki
- organizujemy dodatkowe zajęcia i obozy, które finansowane są ze środków Unii Europejskiej, dzięki czemu zajęcia takie dla młodzieży są bezpłatne (zobacz video o projektach UE dla młodzieży)
- umożliwiamy bezpłatne zdobycie nowych dodatkowych kwalifikacji na kursach

zdz dziennik

VR