Ślubowanie funkcjonariuszy policji w Radomiu

Ślubowanie funkcjonariuszy policji w Radomiu

W środę, 4 stycznia w hali Radomskiego Centrum Sportu odbyła się wyjątkowa uroczystość. Szeregi mazowieckiego garnizonu Policji zasiliło 182 funkcjonariuszy, w tym 46 kobiet. Nowi funkcjonariusze złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar.

Harmonogram egzaminów zawodowych w sesji Zima 2023

Harmonogram egzaminów zawodowych w sesji Zima 2023

Zamieszczamy harmonogram pisemnych i praktycznych egzaminów zawodowych w sesji Zima 2023. 9 i 10 stycznia, to dni wolne od zajęć dydaktycznych.  

Wycieczka do Warszawy

Wycieczka do Warszawy

Dnia 8 grudnia klasa czwarta logistyk wraz z opiekunami Panią Magdaleną Rosińską oraz Panią Jagodą Dobrodziej – Zarębą i Panią Agnieszką Wybańską wyruszyła na „podbój” Warszawy. Pierwszym punktem naszej wycieczki było zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik dotarliśmy o 10.30.

Kiermasz Świąteczny

Kiermasz Świąteczny

7 grudnia miał miejsce w naszym Technikum Kiermasz Świąteczny. Tego dnia każdy mógł nabyć świąteczne ozdoby i stroiki przygotowane przez uczniów. Dodatkowo można było spróbować wypieków nauczycieli i uczniów (nie tylko z klas gastronomicznych).

Wojskowa Gra Trenenowa

Wojskowa Gra Trenenowa

W dniu 11.11.2022r. nasza szkoła miała okazję wziąć udział w Wojskowej Grze Terenowej organizowanej przez Ministerstwo Obrony Narodowej i Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji, której celem było promowanie postaw patriotycznych i obronnych, a także przeżycie obchodów Narodowego Święta Niepodległości, promocja służby wojskowej oraz dobra zabawa połączona ze zdobywaniem umiejętności przydatnych w...

Zajęcia w Twierdzy Modlin

Zajęcia w Twierdzy Modlin

Dnia 24 października uczniowie w ramach zadania publicznego pn. „Ślady historii na murach wyryte” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Obrony Narodowej w ramach Otwartego Konkursu Ofert nr ew. 04/2022/WD/DEKiD wzięli udział w wycieczce do kolejnego historycznego miejsca jakim jest Twierdza Modlin.

Zajęcia z samoobrony

Zajęcia z samoobrony

W naszej szkole w listopadzie w ramach zadania publicznego pn.„Kurs przetrwania dla klas wojskowych Szkół ZDZ” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Obrony Narodowej w ramach Otwartego Konkursu Ofert nr ew. 03/2022/WD/DEKiD  odbyły się warsztaty samoobrony.

Kurs Pierwszej Pomocy w ramach projektu MON-u

Kurs Pierwszej Pomocy w ramach projektu MON-u

Uczniowie z Technikum im. Stanisława Konarskiego w Nowym Mieście nad Pilicą Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach uczestniczyli w kursie pierwszej pomocy.

Nie pamiętasz nazwy swojego konta? To nie problem. Wpisz poniżej adres poczty elektronicznej powiązany z Twoim kontem użytkownika, a następnie kliknij przycisk „Wyślij”. Przypomnimy Ci nazwę użytkownika listem elektronicznym.

zdz dziennik

VR